Loader
Intern vertrouwenspersoon op de club
17779
page-template-default,page,page-id-17779,bridge-core-1.0.6,ecwd-theme-parent-bridge ecwd-theme-child-bridge-child,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

 

Intern vertrouwenspersoon op de club

 

Onze club vindt het belangrijk dat iedereen met vragen, twijfels, opmerkingen of klachten hier met iemand over kan praten. Daarvoor hebben we een intern vertrouwenscontactpersoon aangesteld. Een intern vertrouwenscontactpersoon is binnen de Associatie Wing-Chun Kung-Fu het eerste aanspreekpunt voor iedereen die iets kwijt wil over alles wat te maken heeft met grensoverschrijdend gedrag.

 

 

Onze intern vertrouwenscontactpersoon is er voor iedereen op de club: van sporter tot vrijwilliger en toeschouwer. Hij/zij luistert graag naar jouw verhaal, geeft advies en verwijst je door, mocht dit nodig zijn.

 

 

 

 

Daarnaast helpt de intern vertrouwenscontactpersoon het bestuur bij de preventie van grensoverschrijdend gedrag en het stimuleren van een sociaal veilige sportomgeving voor iedereen.

 

 

In contact komen met de intern vertrouwenscontactpersoon?

Wij stellen je graag voor:

  • Bas Craanen
  • T: 06 – 24 89 62 60
  • E: bcraanen@hotmail.com

 

 

Hoi, Mijn naam is Bas Craanen. Ik ben sinds 1994 lid van de Wing Chun Kung Fu Associatie. Oorspronkelijk begonnen bij de afdeling Dordrecht, maar tegenwoordig train ik op de afdeling Rotterdam. In het dagelijks leven werk ik als advocaat. Mocht je met dingen zitten, die voor jou het sporten op een veilige en prettig manier in de weg staan, dan luister ik graag naar je verhaal om samen naar een oplossing te zoeken.