Loader
Update 2 covid-19 virus
17153
post-template-default,single,single-post,postid-17153,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ecwd-theme-parent-bridge ecwd-theme-child-bridge-child,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Update 2 covid-19 virus

Beste leden,

In verband met het COVID-19 (Corona) virus en de daarop volgende maatregelen vanuit de overheid, blijven alle scholen tot en met dinsdag 19 mei gesloten.

Exclusief voor onze leden posten wij 2x per week een trainingsvideo, zodat jullie ook gedurende deze moeilijke tijden kunnen blijven trainen. Elke woensdag en zaterdag wordt er een nieuwe trainingsvideo uitgebracht.

Wij volgen de richtlijnen van het RIVM en de overheid. De gezondheid van onze leden staat altijd voorop. Houdt voor verdere ontwikkelingen onze website in de gaten. Via dit medium houden wij u op de hoogte. Uiteraard blijven wij ook telefonisch of via de mail bereikbaar.

Tel:      06 53 24 14 45

Mail:    info@wing-chun.nl

Wij bedanken u voor uw begrip en medewerking en verwelkomen u graag, na de

periode van sluiting, weer op een van onze scholen.

Let ondertussen goed op elkaar en uw gezondheid en vermijd onnodige risico’s.

Warme groet,

Associatie Wing-Chun Kung-Fu